Aktualności

Remis przed własną publicznością!

• autor: BurzaJuniorzy, 2014-10-11 16:40

LUKS "Burza" Rogi 3:3 LKS Lubatówka!

W 8 kolejce A-klasy juniorów "Burza" nie zdołała pokonać rywala na własnym terenie. Ale liczy się cenny punkt!

Bramki zdobywali: Uliasz Konrad, Sierpiński Dawid i Węgrzyn Michał.

Asystowali: Sierpiński Dawid, Dembiczak Szymon oraz Bozentka Daniel.

Od pierwszych minut spotkania to goście zdecydowanie przeważali na boisku i przynosi to efekty. Rzut rożny, zamieszanie w polu karnym i niespodziewanie piłka w bramce Gracjana Zająca. Wynik 0:1. Nasi rywale podbudowani zdobytą bramką, nadal napierają na Naszą bramkę i owocuje to niestety kolejnym golem. Już w samej końcówce 1 odsłony spotkania tracimy trzecią bramkę po ładnym rajdzie lewą stroną i uderzeniu po długim słupku. Wynik do przerwy 3:0 dla gości.

Na drugą połowę meczu trener decyduje się wpuścić na boisko aż 4 świeżych zawodników. Pierwsze minuty i rzut wolny na około 20m dla "Burzy". Został on bardzo szybko wykonany i Konrad Uliasz wykorzystuję sytuację sam na sam. Wynik 1:3 dla gości. Gospodarze po tej kontaktowej bramce w końcu zaczęli grać w piłkę i kilka minut po strzelonym golu na listę strzelców wpisuje się również Dawid Sierpiński. Bardzo ofensywna gra całego zespołu daje efekt w końcowych minutach spotkania w postaci gola na wagę 1 pkt. Strzelcem bramki jest Michał Węgrzyn.

Gościom dziękujemy za spotkanie i życzymy sukcesów w następnych meczach.